projekce, realizace a servis ve stavebnictví

O nás

Historie

Firma byla založena v květnu roku 1993. Jejími zakladateli byli bratři Jiří a Jaroslav Řehořovi. Zpočátku se jednalo spíše o zámečnickou a instalatérskou činnost, postupem času firma získávala i větší zakázky od firem např. ŽS Brno, ČD atd.

V roce 1994 umožnil rostoucí obrat firmy koupi vlastní budovy, přímo v obci Bobrovníky, která nyní slouží jako sklad, zámečnické dílny a kanceláře.

V roce 2005 byla založena firma ŘEHOŘ s.r.o.

V současné době zaměstnává firma 6 zaměstnanců a spolupracuje s dalšími různými subdodavateli a stavebními firmami. Firma je profesionálně vybavena pro bourací a vrtací práce technikou firmy BOSCH a také svařovací a závitovou technikou firmy REMS.

Působiště

Naše firma působí v rámci celého Moravsko-slezského kraje ale také např. v Brně. Mezi naše nejvýznamnější partnery patří firmy MŽT Stavitelství., ŽS BRNO a.s. ,Kvazar Ostrava a.s., České Dráhy a mnoho dalších. Úzce také spolupracujeme například s těmito dodavateli: GIENGER s.r.o a MD Market.

Od roku 1993 jsme získali mnoho zkušeností a nepatříme k žádným nováčkům na trhu. Firma si zakládá na kvalitně odvedené práci, na spokojenosti zákazníka a zajištění garančních oprav a následného servisu.

Jsme schopni realizovat instalace stavby menšího charakteru např. bytová jádra, rodinné domky, ale také instalace stavby náročnější na technické provedení např. školy, či různé průmyslové areály.

Partneři